~Our High School~ Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mitsukuni
2015-12-20, 19:19
Angela Merewind
Autor Wiadomość
Angela
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-06, 16:50   Angela Merewind

Godność:Angela Merewind
Data urodzin: 17.05
Orientacja: Heteroseksualna
Zajęcie: uczeń OHS
Rodzina: Ma bardzo dużą rodzinę Najważniejsi członkowie rodziny to Anne i Chris- rodzice dziadkowie Celina, Tom, Mark i Blanka. Ma młodszego brata Alex
Pochodzenie: Korzenie jej rodziny mają miejsce w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Londynie. Tam wychowywała się przez parę pierwszych lat życia, bowiem wyprowadziła się z matką wraz z bratem do innego miasta, nie mogąc się ustatkować, zaczęli podróżować (powód był oczywisty-rozwód rodziców).
Historia: Urodziła się 17.05 1999r w Londynie. Na początku jej życie toczyło się wspaniale. Mieszkała z ojcem, matką i młodszym o 5 lat bratem Alexem. Mieszkała w pięknym domu z wielkim ogrodem. W wieku 6 lat zaczęła śpiewać i tańczyć. Kochała to robić, gdy czuła się źle tylko to jej pomagało. Do pierwszej klasy poszła w wieku 7 lat.Uczyła się doskonale, zawsze miała czerwony pasek. Lubiła matematykę i historię. Kochała zwierzęta. Była w czepku urodzona. Wszystko co chciała dostawała. Nigdy nic jej nie brakowało. Od ósmego roku życia zaczęła nosić okulary. Nie podobało jej się to. W wieku 9 lat jej mama rozwiodła się z ojcem. Od tamtej pory zaczęła podróżować. Nigdy nie byli dłużej niż 4 lata. Nie podobało jej się to że musieli wyjechać, zostawić przyjaciół i szkołę- wszystko. Najpierw przeprowadzili się do Paryża. Na początku było strasznie, nowa szkoła nowi znajomi a przede wszystkim nowy język nowy dom. Później zaczęła się przyzwyczajać, znalazła znajomych.W szkole była najlepszą uczennicą. Brała udział wielu konkursach. W szkole spędzała całe dnie od 8.00 do 16.00. Po dwóch latach musieli się wyprowadzić, bo mama została zwolniona. Barcelona (tam się przeprowadzili) nie była wspaniała. Ciężko było jej się przyzwyczaić gorzej niż w Paryżu. Próbowała na mówić mamę by wrócili do Paryża, ale mama nie chciała jej słuchać. Dopiero gdy znalazła swoją nową pasję sport. Zaczęła się przyzwyczajać. Wychowanie fizyczne było dla niej najważniejsze. Brała udziału w wszystkich zawodach. Najbardziej lubiła piłkę nożną. Była świetna w nią, lecz po 3 latach się znów wyprowadzili. Pojechali do swojej rodziny babci Celiny i dziadka Toma. Na początku była zła że znowu musi się pożegnać z tym co kochała. Od razu zaprzyjaźniła się w nowej szkole z Emmą Nikole Chrystianem i Samem. Tym razem nie przykładała się do nauki ani do niczego innego. Zaczęła wagarować, pyskować, kłamać. Zafarbowała sobie włosy. Po 2 latach się wyprowadzili ze względu na zachowanie Angeli. Teraz ma 16 lat trochę zmądrzała i znowu mieszka w Tokio z mamą i Alexem.
Wygląd: Jest niebieskooką blondynką. Ma długie włosy i jasną cerę. Jest średniego wzrostu. Jej styl to biała bluzka z nadrukami. Na nią jest narzucona kolorowa katana, również nosi jasne spódnica. Buty są koloru szarego na koturnach. Lubi nosić kolczyki w kształcie serduszek. Również nosi często pierścionek który dostała od mamy na 13 urodziny. Na szyi ma zawsze łańcuszek ze swoim imieniem. Często ma rozpuszczone włosy ale zdarza się że ma spięte je w kucyk. Nosi soczewki. Maluje się delikatnie i tak się ubiera.Włosy najczęściej kręci,lokuje ale rzadziej prostuje.Cały czas nosi spódniczki i sukienki,ale spódnice częściej.Koszule ma zawsze w spódnicy.Waży 52 kilogramów. Najczęściej używa czerwonej pomadki. Makijaż jest najczęściej w pastelowych kolorach. Na włosach pojawiły się ciemno brązowe pasemka i grzywka padająca na czoło. Ubiera się zawsze odważnie, ale przemyślanie. Uwielbia wszystko co się świeci i błyszczy. Lubi motywy panterki. Kocha ubierać swetry i bolerka. Zawsze ma przy sobie torebkę, która zawsze pasuje do stroju. Najczęściej to czarno biała listonoszka. Najswobodniej jej się ubierać w luźne ciuchy. Nie cierpi nosić adidasów.Jej obuwie musi być eleganckie i dziewczęce. Często nosi paski, spinki i opaski. Kocha ubierać koszulki i koszule. Nigdy nie nosi krótkich spodenek.Tylko czasami nosi spodnie. Jest bardzo ładna i szczupła.
Charakter: Jest miła. Nie zawsze stąpa obiema nogami po ziemi, dość często lubi bujać w obłokach. Ucieczka w marzenia uspokaja ją i nastraja optymistycznie. Brak silnej woli sprawia, że łatwo zniechęca się trudnościami i nie walczy do końca o swoje ideały, lecz szybko zmienia plany. Bardzo przeżywa wszelkie opinie na swój temat. W stosunku do rodziny i przyjaciół jest miła, uczynna i chętna do pomocy. Jest bardzo wrażliwa, stale przeżywa huśtawki nastrojów i bardzo łatwo można ją zranić nieopatrznie wypowiedzianym słowem. Wszystkie porażki i nieprzyjemne wydarzenia bierze sobie mocno do serca i długo przeżywa, nie mając odwagi podjąć następnej próby. Jest osobą skromną, jest też nieśmiała.Ceni cisze i woli być sama niż w dużym towarzystwie. Zwykle jest bardzo poważna. Jest bardzo odważna lecz rzadko to pokazuj. Jest uczciwa,uczuciowa,hojna i lojalna. Boi się próbować,jest pesymistką, lecz gdy coś postanowi za wszelką ceny musi to zdobyć . Jest typem samotnika. Jest bardzo wrażliwa i uczuciowa. Cechuje się bardzo emocjonalną osobowością. W życiu, w podejmowaniu decyzji kieruje się emocjami i intuicją, a nie racjonalnymi uzasadnieniami. Silnie przeżywa wszelkie sukcesy, radości i niepowodzenia, porażki. Jednocześnie ma słabą wolę – nie potrafi wytrwać przy postanowieniach, łatwo ulega wpływom innych. Brakuje jej opanowania, spokoju, dyscypliny. Jest bardzo dynamiczna i aktywna, niejednokrotnie nadpobudliwa. Brakuje jej zdyscyplinowana, stąd wszelkie jej działania, , bywają chaotyczne i nieco nieodpowiedzialne.
Miejsce zamieszkania: Aktualnie mieszka w Tokio
Ciekawostki: Jej przyjaciółką z dzieciństwa była Klara. Miała psa. Uwielbia słodycze. Boi się pająków i kotów.

Dyrektorka
Administrator

Imię i nazwisko: Dyrcia~~
Wysłany: 2015-12-07, 00:43   

A więc tak:
- Przeczytaj regulamin. Bez tego KP nie będzie zaakceptowane,

a) Historia:
- "Wieku 6 lat zaczęła śpiewać i tańczyć." => powinno chyba być "W wieku..",
- "Wszystko co chciała do stawała." => dostawać piszemy łącznie,
- "[...] lecz bo 3 latach się znów wyprowadzili." => zamiast bo powinno być po,
- "Teraz ma 16 lat trochę z modrzała i znowu mieszka w Londynie z mamą i Alexem." => nie z modrzała a zmądrzała; fabuła forum odgrywana jest w Japonii, także Twoja postać nie może mieszkać obecnie w Londynie,
- przed że dajemy przecinek,

b) Wygląd:
- "maluje się delikatnie i tak jak ubiera" => maluje z dużej litery, gdyż to jest początek zdania,
- "Zawsze ma przy sobie torebkę, która zawsze pasuje do stroju. " => niepotrzebnie powtórzono drugi raz zawsze,

c) Charakter:
- "Jednocześnie mają słabą wolę – nie potrafią wytrwać przy postanowieniach, łatwo ulegają wpływom innych." => zdanie powinno opisywać jedną osobę, nie parę,
- "Brakuje jej zdyscyplinowana, stąd wszelkie jej działania, , bywają chaotyczne i nieco nieodpowiedzialne." => niepotrzebny drugi przecinek,
- "Zwykle jest bardzo poważna. Jest bardzo odważna lecz rzadko to pokazuj." => powtórzone bardzo, nie pokazuj, a pokazuje

Tak jak wcześniej wspomniałam - fabuła jest odgrywana w Japonii, także Twoja postać nie może aktualnie mieszkać w Londynie, więc zmień to w Miejscu zamieszkania.

Do poprawy.~

Angela
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-07, 15:27   

Przepraszam za te błędy. :lol: Zawsze je popełniam i zawsze będę.Na pewno w tej wiadomości też będą błędy, od razu za nie przepraszam. ;");-) Proszę nie mów tylko, że to da się nauczyć itp. Ja tak nie mogę. :-( Na pewno ( a może nie ) zastanawiasz się dlaczego. Już daje ci odpowiedź : Mam porażenie mózgowe. Tylko nie myśl że takie wielkie, jakaś masakra, bo tak w cale nie jest. :-? Jestem dobrą uczennicą itp. ale nauka dużo mi zajmuje. :-D Teraz będę rozumieć że mnie wywalisz, ale musiałam ci to napisać. :-( Przepraszam za kłopot tylko myślałam, że dam radę, ale nie udało mi się. :cry: Tak na początku myślałam i miałam rację. Dałam się na mówić kuzynce bo stwierdziła, że dam radę. ;");-) Bardzo lubię pisać i myślałam że jestem tym nawet dobra. W szkole z opowiadań zawsze miałam 6 i 5, ponieważ treść była dobra (chyba), a nawet moje opowiadania były wysyłane na konkursy. :lol: Jeszcze raz przepraszam. :-) Napisz co i jak. :-)

Dyrektorka
Administrator

Wysłany: 2015-12-07, 20:42   

Nie no rozumiem. Ale mimo wszystko, spróbuj pisać poprawionej. ; )

W każdym razie - przeczytaj regulamin.

Angela
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-07, 21:23   

Możemy przejść na pw

Dyrektorka
Administrator

Wysłany: 2015-12-13, 11:25   

Mimo podpisanego regulaminu nadal nie mogę zaakceptować Twojej KP. W Twojej KP brakuje jednej, istotnej rzeczy, która jest zawarta w regulaminie. Przeczytaj jeszcze raz uważnie regulamin.

Angela
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-14, 14:17   

Wiem o co chodzi i to mam napisać w KP tak czy gdzie ?

Dyrektorka
Administrator

Wysłany: 2015-12-14, 22:47   

Angela, wszystko dokładnie pisze w Regulaminie.

Angela
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-17, 17:33   

Niby tak xd

Dyrektorka
Administrator

Wysłany: 2015-12-17, 18:41   

Nie niby, a na pewno. Przeczytaj dokładnie regulamin. Masz czas najpóźniej do niedzieli, gdyż to za długo już się ciągnie. Nie zapomnij wstawić avataru.

Angela
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-18, 17:21   

dobra,
zamknij się i tak już nie chce
bo mam bakłarzana w dópie i mnię ówiera.

Odpowiedz do tematu