~Our High School~ Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dyrektorka
2015-01-22, 22:17
Basen
Autor Wiadomość
Hikaru 
Hikaru

Imię i nazwisko: Miyazawa Hikaru
Klasa: IIB
Orientacja: Hetero
Multikonto: Shugo
Ubiór: trampki, spodnie, koszulka, rękawiczki bez palców, słuchawki
Wysłany: 2015-11-01, 17:26   
   Karta Postaci: http://www.ourhighschool....-vt343.htm#4639

Hikary wyszedł z basenu i udał się do męskiej przebieralni. Wziął szybki prysznic i umył włosy stosując swój jabłkowy szampon. Oczyszczony przeszedł dalej do szatni, gdzie otworzył swoją szafkę, z której wypadła jakaś notka.
- Are? - Wziął karteczkę do ręki, po czym ją przeczytał. Uśmiechnął się pod nosem, zauważając również pieniądze wspomniane w liściku. Nie było to konieczne, ale bardzo miłe ze strony Haruto. To było ich pierwsze spotkanie, a brunet zdążył już wyrobić pozytywną opinię o przyjacielu Hiradairy. Osuszył szybko ciało, po czym przebrał się w kabinie. Mokre kapielowki zawinął wewnątrz ręcznika i schował do torby.
"Hm... I co ja miałem jeszcze? A no tak." Chłopak podszedł do suszarki i przycisnął klawisz, by maszyna się włączyła. Nie minęła chwila, a chłopak był już gotowy do wyjścia. Zabrawszy wszystkie rzeczy, wyszedł z przebieralni i położył torbę na ławce nieopodal kasy. Rozciągnął się odprężony, wydając przy tym cichy mruk, gdy nagle usłyszał znajomy głos.
- Nic się nie stało, niedawno sam wyszedłem. - Machnął ręką.
- Jasne, chodźmy więc. Swoją drogą nie musisz wyjmować portfela. Haruto był tak uprzejmy i zostawił mi w szafie pieniądze za nas obu. Muszę pamiętać, by podziękować mu przy najbliższej okazji, to bardzo miłe z jego strony. Oddanie kluczy i ogarnięcie innych drobiazgów nie trwało zbyt długo. Wyszedłszy z budynku chłopak wziął głęboki wdech i wydech. Uwielbiał to uczucie. Zawsze po basenie ciało czuje się takie lekkie i odprężone, tak jakby woda w basenie zmyła całe zmęczenie nie tylko z ciała, ale także i z umysłu. Nie można zapomnieć o jeszcze jednej rzeczy, która zawsze towarzyszy człowiekowi po basenie.
- Chisaki-chan, co Ty na to, by przed spacerem do parku, poszlibyśmy coś zjeść? Po basenie zawsze jestem głodny. - Uśmiechnął się głupkowato, drapiąc się po głowie.

Odpowiedz do tematu