~Our High School~ Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Staw
Autor Wiadomość
Sam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 19:00   

Kiedy mówił do mnie sturlałam się z niego i usiadłam, podkulając nogi. Swój wzrok znowu skierowałam na niego.
- Oj w szkole to nie wiem czy Samatha cie obroni. Będzie zajęta nauką.- Znowu się cicho zaśmiałam. - Poza tym tak mogło być w poprzedniej szkole. Teraz inni ludzie cie będą otaczać.- Powiedziałam już spokojniej i westchnęłam spokojnie.
Oparłam się z tyłu rękami i wyprostowałam nogi. Odchyliłam lekko głowę do tyłu i patrzyłam w niebo. Panowała chwila ciszy, którą oczywiście miałam zamiar zepsuć.
- Shiro a może...- Zaczęłam energicznie, ale przerwałam. Dlaczego? Przyczyna jest prosta. Miałam zamiar znowu spojrzeć na Yashiro, ale coś innego przykuło mój wzrok. Była to jakaś dziewczyna, która stała i po prostu się na nas patrzyła. Spojrzałam na nią nieco zdezorientowana, bo zastanawiało mnie czy przyszła tu w jakimś celu, czy tylko posiedzieć, ale nie spodziewała się, że ktoś tu będzie...
- Widzisz Yashiro? Już jakaś panienka się przyczaiła.- Powiedziałam do blondyna wesoło i na żarty. Nie miałam w celu nikogo obrażać, ale jakoś mi pasowało do sytuacji.

Yashiro
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 00:00   

Samanta po jakimś czasie sturlała się ze mnie, poczułem większą swobodę ruchu dzięki tej czynności którą Sam właśnie zrobiła, byłem jej za to wdzięczny, nie była ciężka, jednak człowiek zawsze coś ważny prawda? - Obroni obroni, bo będzie dawać mi korepetycje - Zaśmiałem się spoglądając przed siebie, zwróciłem uwagę na pływające kaczki w stawie, wyglądały całkiem smacznie, to znaczy ładnie. Przez jakiś czas obydwoje siedzieliśmy w ciszy, Samanta chciała coś powiedzieć, jednak po chwili urwała nie zaczynając jeszcze nawet dobrze zdania, obróciłem głowę w kierunku nowej przybyłej tu osoby, byłem ciekaw czy do nas podejdzie ja nie mam nic w przeciwko. - Taa Sam co chciałaś powiedzieć bo nagle przerwałaś. - Powiedziałem.

Tei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 14:41   

Dziewczyna widząc, że weszła nad staw w bardzo romantycznym momencie i jeszcze została wykryta, zrozumiała, że musi wyglądać naprawdę ciekawie. Podeszła jednak pewnie do pary z pewnym siebie uśmiechem na twarzy.
- Oj, nie przeszkadzajcie sobie, ja mogę usiąść gdzieś z boku. - powiedziała jak gdyby nigdy nic - Przy okazji, jestem Tei Kanade no i jestem tu raczej od niedawna, więc przepraszam jeśli przyszłam w wasze... tajemne miejsce. - powiedziała uśmiechając się tak, by pokazać swoje wszystkie białe zęby.
Cóż, nawet jeśli nie Yaoi, to dalej było romantyczne i mogła dalej to nagrać swoją ukochaną kamerą. A nóż kiedyś jej się to przyda.

Sam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 16:40   

Shiro przypomniał mi o tym, że coś miałam powiedzieć. Co ja chciałam powiedzieć? Przez chwilę zastanawiałam się, co takiego mi po głowie łaziło. Nie umiałam sobie przypomnieć. Chwilowo mnie to męczyło.
- A wiesz co? Zapomniałam.- Powiedziałam bezradnie i zaśmiałam się krótko.
Moją uwagę znowu przykuła dziewczyna, kiedy się odezwała. Mój wzrok znowu wrócił w jej stronę. spostrzegłam, że pewnie idzie i się uśmiecha szeroko. Nie miałam nic przeciwko jej obecności. W końcu jakaś nowa znajomość.
- Ja jestem Samantha, wiele osób mówi do mnie po prostu Sam.- Powiedziałam do Tei wesoło, po czym dodałam. - Emm.. To żaden problem. To nie jest nasze tajemne miejsce. Nie mamy jeszcze takiego, ale chyba będziemy musieli sobie znaleźć, co ty na to Shiro?- Mówiłam nadal ciepło, a kiedy kończyłam swoją wypowiedź, mój wzrok wrócił na blondyna. Puściłam mu na żarty oczko i znowu się słodko zasmiałam.

Yashiro
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 23:39   

Wzdychnąłem ciężko kiedy usłyszałem od Samanty że nie pamięta tego co chciała powiedzieć, teraz mnie będzie męczyła ciekawość tego o co chce mnie zapytać. Spoglądałem w niebo bez żadnego wyrazu twarzy, ot co patrzyłem przed siebie, po chwili położyłem sie po raz kolejny na trawie, było mi tak o wiele wygodniej. Po chwili usłyszałem że podeszła do nas ta dziewczyna która stałą w oddali między drzewami. - Ja jestem Yashiro, - Odpowiedziałem, ziewnąłem dość głośno zakrywając przy tym usta. Obróciłem głowę w kierunku Samanty z zamkniętymi oczami, wysłuchałem tego co chciała mi przekazać po czym postanowiłem odpowiedzieć. - Nom wypadałoby nam znaleźć takie miejsce. - Odpowiedziałem uśmiechnięty.

Tei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-02, 11:37   

Dziewczyna przeciągnęła się, zakładając przy okazji ręce za głowę. No, ale przynajmniej poznała dwie nowe osoby. To już coś.
- Co do tajemnego miejsca, ten staw może być dobry. No wiecie, idealny do różnych romantycznych pikników, czy innych tego typu spraw~. - powiedziała słodkim głosem. Och, jakie to byłoby romantyczne. Oczywiście wolałaby żeby takie romantyczne miejsca mieli dwoje mężczyźni, ale to też będzie od braku jaku.
- Przy okazji, do jakich klas chodzicie? - spytała mrugając słodko oczami. Im więcej ludzi pozna tym lepiej będzie jej się jej do nowego otoczenia przyzwyczaić. Prosta, lecz mądra logika. Jak na Tei przystało.

Sam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-02, 15:00   

Uśmiechnęłam się szerzej, gdy Shiro przyznał mi rację. Po chwili mój wzrok wrócił na dziewczynę. Wydawała się być miłą osobą, choć jeszcze nie wypada tak oceniać. W końcu nie znałam jej zbytnio, a czasami pierwsze wrażenie jest bardzo mylące.
- Niezła znawczyni z ciebie jest.- Powiedziałam do niej wesoło. Mówiła tak jakby faktycznie się znała na takich rzeczach lub marzyła o nich. Jednak nie mnie oceniać.
- Ja jestem w 1A. Właśnie Shiro, ja nawet nie wiem w jakiej klasie jesteś.- Mówiłam najpierw normalnie, ale kiedy sobie przypomniałam, że nawet nie wiem w jakiej klasie jest Yashiro byłam lekko zaskoczona samą sobą. Zdziwiło mnie, że tego jeszcze nie wiedziałam. A przecież opowiadaliśmy o sobie.

Yashiro
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-02, 22:59   

Wsłuchiwałem się w rozmowę dziewczyn, ja niezbyt miałem coś tutaj do powiedzenia. Przynajmniej tak mi się wydawało, wolałem nie wtrącać siew rozmowę dwójki dziewczyn, to mogło się chyba w jakiś sposób śmiertelnie skończyć. W tym wypadku postanowiłem nie zawierać głosu jeśli ktoś o coś mnie nie zapyta, po co robić sobie problemy, jak można cicho siedzieć. Dopiero po jakimś czasie zaczęła się rozmowa na temat klas w szkole, Samanta powiedziała że jest w pierwszej "A" więc to oznaczało że jest o rok młodsza. - Ja jestem w drugiej "A" jeśli nie znam będziemy razem w klasie, a ty Tei-chan w jakiej jesteś klasie? - Zapytałem spokojnie, wyjąłem papierosa z paczki oraz zapalniczkę, wsunąłem go sobie do ust, odpaliłem go, następnie zaciągnąłem się nikotyną, zapalniczkę wsunąłem do kieszeni.

Tei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-03, 16:48   

- Znawczynią? To może lekka przesada. Ale powiedzmy, że wiem coś o romantycznych rzeczach... - powiedziała uśmiechając się słodko. Od dawna była znana w swoich kręgach, jako najlepsza swatka, czy pomocniczka od spraw romantycznych. Szczególnie tych męsko męskich, ale z tym mniejsza.
- Ja? Klasa 1B o ile się nie mylę... - odpowiedziała na pytanie Yashiro. Wtedy on wyciągnął zapalniczkę i zapalił papierosa. Nie miała temu nic przeciwko, ani ją dym papierosowy na świeżym powietrzu nie raził, ani palenie w młodym wieku nie ruszało. Po prostu ona tego na razie nie tyka. Ale kto wie co będzie potem...

Sam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-05, 16:51   

Usłyszała odpowiedź Yashiro. Szturchnęła go lekko w ramię, marszcząc brwi.
- Ty nawet o tym nie myśl.- Powiedziała pouczająco. Nie chciała by puścił kibla. Niby fajnie by było być w tej samej, klasie ale lepiej nie olewać nauki tylko z tego powodu. Już wolała dawać mu korepetycje choć jest młodsza i nie omawiała jeszcze tego materiału co on, ale trudno.
Sam spojrzała w stronę stawu. Westchnęła ciężko.
- Popływałabym sobie...- Powiedziała z lekkim żalem. Było już chłodniej niż w wakacje. Tak jakoś jej się zachciało pływać. Chyba najbliższym czasie wybierze się na kryty basen, bo jak jej się czegoś zachce to nie odpuści.

(przepraszam, że taki krótki, ale normalnie moja wena płacze)

Yashiro
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-05, 18:43   

(Sam nie martw sie moja tak samo więc też przepraszam )

"No dobra to skoro już wiemy kto jest w jakiej klasie, będziemy wiedzieli w ąłtwy sposób jak odnaleźć się w szkolę, a inaczej mówiąc wystarczy spojrzeć na plan lekcji pierwszej i drugiej A oraz pierwszej B i już wiemy gdzie mamy iść " Przeszło mi przez myśl, po długim czasie spędzonym w ciszy, tak jakoś wyszło przez to że nic nie mówiłem od dłuższego czasu. - Tak, tak kochanie, no chodź tu do mnie - Powiedziałem obejmując ją w pasie, przyciągnąłem ją w swoją stronę tuląc się do niej. Dopaliłem także papierosa odgaszając go o ziemie, po czym zakopałem go w mokrej glebie by nie śmiecić nie było tu śmietników więc nie miałem gdzie go wyrzucić.

Sam
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-08, 09:45   

(Tei już długo nie odpisuje, więc ominę jej kolejkę, by nie zatrzymywać sesji)

Bez żadnych protestów pozwoliła się przytulić i sama go objęła. Czuła jeszcze nieprzyjemny zapach papierosów. Choć właściwie trudno stwierdzić czy zniechęcający, bo sama trochę paliła w sumie sama nie wie czy dałaby się jeszcze na to namówić.
Po chwili poczuła, że lekko jej w brzuchu burczy. Dawno niczego nie jadła, więc nie było to dziwne. Powrót apetytu był wręcz niecierpliwie oczekiwany, zwłaszcza po tym jak leczyła kaca.
- Yashiro...Zgłodniałam. Chodźmy gdzieś coś zjeść.- Zaproponowała słodko, nieco błagalnym tonem. Powili wstała i poczekała, aż i on to zrobi. Spojrzała na dziewczynę.
- Tei miło było cię poznać. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. Papa.- Powiedziała spokojnie i uśmiechnęła się do niej szeroko. Pomachała jej na pożegnanie. Złapała Shiro za dłoń i poszła razem z nim w stronę miasta.

zt oboje

Mayumi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-13, 16:24   

Chodziła sobie po lesie. Po co? No może jest na lekach, ale jakiś tam konkretny cel miała. Otóż właśnie w tym lesie wbito jej - oczywiście przypadkiem- nóż w ramię, więc od razu po tym została zaprowadzona do szpitala, gdzie dali jej dwa szwy i zabandażowali ranę. Jednak nie było czasu na zastanawianie się, w związku z czym zostawiła w lesie swój cenny rysownik. Niestety Mayumi za żadne skarby nie potrafi sobie przypomnieć w jakim to miejscu było. Włóczyła się po lesie, już dawno zboczyła ze ścieżki. Co chwilę musiała sobie przypominać, po co ona właściwie tu przyszła.
W pewnym momencie przedarła się przez jakieś krzaki i ujrzała staw. Był przepiękny. Mayumi nawet nie wiedziała, że taki się w tym lesie znajduje. Z całego tego podziwu znowu zapomniała, że przyszła szukać tutaj swojego rysownika. Chciała podejść bliżej stawu. Gdy szła zahaczyła bandażem o gałązkę i się rozwinął. Wzięła bandaż do ręki, a na ranę spojrzała z obrzydzeniem. Usiadła przy brzegu stawu i zaczęła owijać sobie bandaż na ramieniu, by zakryć ranę. Co chwilę wyślizgiwał jej się z ręki i musiała go poprawiać. Co dziwne, za każdym razem kiedy to musiała od nowa owijać bandaż po prostu śmiała się cicho sama do siebie, choć każdy normalny by się po prostu wkurzał.

Hiroshi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-15, 19:59   

Hiroshi zebrał się w sobie, by wyjść z domu na spacer. Ostatnio spędzał całe dni na nauce i wcale mu się to nie podobało. Zaczynała mu doskwierać samotność, i to samotność dużej klasy, szczególnie, że nawet nie mógł porządnie zadzwonić do rodziny, ot dla chwili rozmowy. Jego nowi znajomi w mieście też byli zajęci... Więc uznał, że musi po prostu wyjść. Las zdawał się dobrym miejscem by się przejść, tym bardziej staw. Uwielbiał wodę, tutaj mógłby się rozluźnić... Ale zobaczył coś takiego.
- Hej, wszystko w porządku? - zawołał do dziewczyny siedzącej nad wodą i gmerającej przy opatrunku

Mayumi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 16:09   

Walczyła bez skutku z bandażem, który jej się rozwinął. Ale dlaczego ją to bawiło? Każdy normalny by się wkurzał, albo raczej potrafiłby sobie zawinąć bandaż wokół ramienia.
Nagle usłyszała czyjś głos, osoby o przeciwnej płci. Nieco wystraszona puściła bandaż, który znowu się rozwinął i spadł na jej kolana. Odwróciła głowę w stronę źródła głosu. Spostrzegła młodego chłopaka, który na oko wydawał się w jej wieku, choć w tych czasach trudno sie domyślić. Mógłby być młodszy, ale wyrośnięty, bądź starszy, ale wyglądający młodo. Świat kryje przed nami wiele zagadek...Patrzyła na niego nieco nieobecnym wzrokiem z lekko otwartymi ustami. Potrzebowała chwili na analizę danych, które z ledwością docierają do jej mózgu.
- Taaak wszystko w porządku.- Powiedziała wesoło, uśmiechając się, zaraz po tym jak już dane zostały przesłane do jej mózgu, co po lekach nie działało najszybciej. Spojrzała nagle zaskoczona na kolana, bo nie zauważyła jak bandaż znowu spada. Wzięła go do ręki i westchnęła, po czym znowu podjęła próbę owinięcia nim ręki. Robiła do powoli i niezdarnie. W dodatku nie najlepiej, bandaż był dziwnie pozawijany, przez co nawet gdyby udało jej się już go związać, to nie byłby prawidłowo owinięty.

Odpowiedz do tematu